Ücretsiz Kartvizit Tasarım KampanyasıUstaara.net sitemizin açılışına özel siz değerli takipçilerimize bir kampanyayla merhaba demek istedik.

Kampanyamız Sitemize usta hesabı ile kayıt yapan kullanıcılarımıza özeldir.

Kampanyamız; sitemize üye olan ilk 100 Ustamızın katalogdan seçtiği kartviziti ücretsiz olarak istediği düzenlemelerin yapılmasının ardından basıma hazır şekilde teslim edeceğiz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için sadece Yeni Usta Kaydı yapmanız gerekmektedir. Buraya Tıklayarak kayıt işlemini başlatabilirsiniz.

Kayıt işlemini yaptıktan sonra Usta Girişi yaparak panelinize giriş yapmanız gerekmekte. Karşınıza gelen ekranda Eğer ilk 100 üye arasındaysanız bir bildirim alacaksınız. Onay vermeniz durumunda işlemlerinizi başlatacağız.

**Uyarılar:
-Kampanyadan yararlanmak için kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz ve mutlaka size ait bir profil resmini profilinize eklemeniz gerekmekte.Aksi durumda eksik bilgilerinizi size bildireceğiz ve kampanyaya tekrar katılmaya hak kazanacaksınız.Eğer kurala tekrar uyulmazsa kartvizit hakkınız yedek üyelere devredilecek

-Birden çok hesap oluşturup kampanyayı suistimal etmek isteyen kullanıcıları tespit ederek ücretsiz kartvizit tasarımına hak kazansalar bile kampanyadan diskalifiye edeceğiz. Lütfen diğer üyelerin hakkını çalmaya teşebbüs etmeyiniz.

-Takipçimiz ve üyelerimiz artınca bir kampanyamız daha olacak. Bizi Sosyal medya hesaplarınızdan takip etmeyi ve paylaşmayı unutmayın :)