Haberler D��nya

Kastamonu'da katı atıktan elektrik üretimine başlandı

Kastamonu'da çöpteki metan gazından elektrik enerjisi üretmek amacıyla hayata geçirilen Çöp Gaz Elektrik Üretim Tesisi'nin açılışı yapıldı.

Ticaret Bakanı Pekcan: 35 yeni noktada Türk Ticaret Merkezi kuracağız

Ticaret Bakanı Pekcan, ülke ve bölge bazlı yeni Türkiye Ticaret Merkezleri açmayı hedeflediklerini, mevcutlara ilaveten 35 yeni noktada TTM kuracaklarını anlattı.

İmar barışı en fazla Zonguldak ve Edirne'de konut fiyatlarını artırdı

İmar barışı başladığından beri aradan geçen 5 ayı aşkın sürede konut fiyatları en çok 6,7 ile Zonguldak'ta artarken, Zonguldak'ı bu alanda yüzde 6,6 ile Giresun, Yozgat ve Edirne izledi.

ŞOK aktüel 21 Kasım ürünler indirim kataloğu 2018 ŞOK aktüel ürünler indirim listesi

ŞOK aktüel 21 Kasım ürünler indirim kataloğunda neler var? 21 Kasım ŞOK market aktüel ürünleri araştırılıyor. Her Çarşamba yeni ürünlerini satışa sunan ŞOK aktüel indirimleri kazandırmaya devam ediyor. 2018 ŞOK aktüel son dakika ürünler indirim listesi yayında! Kasım ayının ortalarında girmişken ŞOK kataloğunda hangi ürünler indirimde olacak? Hem uygun hem kaliteli ürünleriyle ŞOK aktüel ürünler indirim kataloğu şaşırtmaya devam ediyor. ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu'nda yine birbirinden kaliteli ürünler uygun fiyatlarla halka sunulacak. Her hafta aktüel ürünleri raflarında müşterilerine sunan marketler arasında yer alan ŞOK marketleri yeni haftada raflarında yer alacak aktüel ürünlerin kataloğunu yayımladı. 40-44 numara aralığı ile Erkek Outdoor Ayakkabı 45 TL. 30-34 numara aralığında Çocuk Bot ise sadece 34,90 TL. Gezer 36-44 numara aralığında Kadın-Erkek Fashion Terlik 19,95 TL. Tek Kişilik Sıvı Geçirmez Alez 14,95 TL. Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Alez 19,95 TL. Tek Kişilik Yorgan 59,90 TL. Silikon Yastık 14,95 TL. Visco Ortopedik Yastık 24,90 TL. Neutrogena 250ml Yoğun Bakım Kremi 12,90 TL yerine 7 TL. Cillit Bang Yağ Çözücü Sprey 750 ml ve Cillit Bang Kir Çözücü 750 ml Sprey 34,90 TL olarak yer alıyor.

Yenikapı'ya yapılacak kruvaziyer liman ile İstanbul'a 3 milyon turist gelecek

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Yenikapı'da yapılacak kruvaziyer limanının, İstanbul'a yaklaşık 3 milyon turist getireceğini belirterek, projenin önümüzdeki yıl ihalesini tamamlayıp limanı kısa sürede hizmete almayı planladıklarını söyledi.

Çiftçilerin Hazine arazilerini kiralayabilmesi için son fırsat

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Hazine arazilerinin çiftçilere kiralanması projesinde başvurusu süresinin 19 Kasım'da sona ereceğini belirtti.

Türkiye savunmada İsrail'i geride bıraktı

Almanya'nın önde gelen gazetelerinden Die Welt, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Türkiye'nin savunmada attığı büyük atılımlara övgüde bulunan bir yazıya yer verdi.

Bakan Pakdemirli: ''Çiftçiye 600 Milyon Gelir Sağlanacak''

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Yaklaşık 3 milyar 400 milyon metrekare tarım arazisi 10 yıla kadar çiftçilere kiralanabilecek.

Hazımsızlık

İstanbul Havalimanı'na bugüne kadar birçok kez çamur atanlar yeniden sahnede. Meksika ve Katar'daki su altında kalmış havalimanı görüntülerini İstanbul diye paylaştılar...

Dar gelirliye konut müjdesi 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 24 TV'de konut sektörüne dair iki müjde verdi.