Haberler D��nya

New York borsası rekorlarla açıldı

New York borsası, vergi paketinin Kongre’den kısa süre içinde geçeceğine yönelik iyimserlikle beraber haftaya rekorlarla başladı.

Borsa günü yükselişle tamamladı

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,84 değer kazancıyla 110.247,89 puandan tamamladı.

e-Devlet, 10. yılında yeni arayüzüyle hizmet vermeye başladı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı koordinasyonunda 18 Aralık 2008'de hizmete sunulan e-Devlet Kapısı, 10. yılında yeni arayüzüyle hizmet vermeye başladı.

Rusya'nın Türk kalifiye uzmanlara talebi artıyor

Rusya'da bu yıl en fazla çalışma izninin Türk, Alman ve Fransız yüksek kalifiye uzmanlarına verildiği bildirildi.

Fransız Bakan: G20 Zirvesi'nde Bitcoin'i de konuşmalıyız

Fransa Ekonomi Bakanı Bruno Le Maire, düzenlenecek bir sonraki G20 Zirvesi'nde Bitcoin'in de tartışılması gerektiğini söyledi.

Bitcoin nedir nasıl alınır ne kadar Bitcoin (BTC) TL Dolar fiyatlarında yeni rekor! İşte güncel fiyatlar

Bitcoin nedir nasıl alınır ne kadar Bitcoin (BTC) TL Dolar fiyatlarında yeni rekor! İşte güncel fiyatlar haberimizde yer alıyor. Bitcoin yeni rekoru ne kadar oldu? Milyonlarca vatandaş bitcoin çılgınlığına şaşırıyor. Bitcoin son dakika fiyatlarını merak ediyor. Bitcoin kripto para piyasasında son durum ne oldu? Bitcoin fiyatları yükselişte mi? Standpoint Research’ün kurucusu Ronnie Moas, Bitcoin ile ilgili yeni bir iddia ortaya attı. ABD basınına konuşan Moas, Bitcoin'in önümüzdeki aylarda 300 ila 400 bin dolar seviyesine çıkacağını iddia etti. Vatandaşlar bitcoin dolar tl güncel fiyatlarını merak ediyor. Peki son dönemlerde pek çok kullanıcının yer aldığı bu dünyada dikkat etmeniz gerekenler neler? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin işlemleri nasıl güvenli bir şekilde yapılır? Bitcoin alım satım nasıl yapılır? Bitcoin çılgınlığı dur durak bilmiyor. Bitcoin’in değeri geçtiğimiz hafta içinde yüzde 37 artış gösterdi. Bitcoin'in değeri Ocak 2017'de 997 dolar iken, kasım ayında 9 bin doların üzerine çıkmıştı. Yorumcular, sanal para biriminin bu büyük yükselişi sebebiyle, ilerleyen zamanlarda finansal piyasalarda daha büyük kabul göreceği yorumunda bulunuyor. İşte merakla araştırılan Bitcoin Dolar ve Bitcoin TL fiyatları 18 Aralık haberimizde yerini alıyor.

HGS'de yeni kolaylık: Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilebilecek

PTT AŞ kanalıyla alınan HGS ürünlerine kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilebilecek.

Otomatik BES'e 1,3 milyonluk katılım 1 Ocak'ta

Türkiye genelinde mahalli idareler, KİT'ler ve 50-100 çalışanı olan özel sektör, 1 Ocak 2018'den itibaren otomatik olarak Bireysel Emeklilik Sistemi'ne katılacak.

Türkiye'nin ilk sondaj gemisi Deepsea Metro-2 geliyor

Norveç'in güney kıyısında bulunan Hoylandsbygda limanından yola çıkan geminin 31 Aralık'ta Türkiye'ye ulaşması öngörülüyor.

Haberleşme gönderilerinde temel ücret belirlendi

Haberleşme gönderilerinde 20 grama kadar haberleşme gönderileri için temel ücret, 2018'de 2 lira olarak uygulanacak.